Home > Finanse, Salony samochodowe, Samochody, Serwisy samochodowe > Salon i serwis Audi Poznań

Salon i serwis Audi Poznań

Salon Audi Auto Premium w Poznaniu

Dziś chcielibyśmy przedstawić Państwu wizytę w kolejnym z zaprzyjaźnionych salonów samochodowych naszego bloga. Tym razem zapraszamy do Poznania, do salonu Audi.

Mowa o autoryzowanym salonie i serwisie Audi przy ul. Krańcowej w Poznaniu. Sam budynek salonu wygląda bardzo nowocześnie, zaraz obok mieści się duża i przestronna hala w której zlokalizowany jest serwis mechaniczny a także serwis blacharsko-lakierniczy. W samym salonie można obejrzeć kilka modeli Audi, które na żywo robią zdecydowanie większe wrażenie niż na zdjęciach:) Po obejrzeniu nowego Audi A3 i kilku minutach wpatrywania się w Audi A6 udałem się na rozmowę z doradcami ds. sprzedaży samochodów. Muszę przyznać, że doradcy salonu Audi w Auto Premium są bardzo u

przejmi i wiedzą praktycznie wszystko na temat wszystkich modeli Audi. Dodatkowo zostałem poinformowany jakimi samochodami mogę wyjechać prosto z salonu, jakie są aktualnie najkorzystniejsze warunki finansowania (kredyt lub leasing) i jakie wartości dodane ma kupno nowego samochodu. Po półgodzinnej rozmowie podziękowałem panu doradcy i poszedłem zapoznać się z serwisem Audi (który jest mi nieco bliższy niż najnowsze wozy, przez posiadane przeze mnie od kilku lat używane Audi).

Serwis Audi Auto Premium w Poznaniu zrobił na mnie bardzo dobre wrażenie. Kierownik serwisu z którym miałem okazję krótko porozmawiać był bardzo przyjaźnie naprawiony i chętnie oprowadził mnie po hali mimo natłoku zajęć. Przyjrzałem się więc z bliska jak wyglądają naprawy i przeglądy nowych samochodów Audi oraz jakim sprzętem dysponuje autoryzowany serwis.

Myślę, że taka wizyta przydałaby się każdemu facetowi. Ilu z Was (których tak naprawdę nie stać na nowy wóz) odwiedziło kiedykolwiek jakiś salon Audi bądź jakikolwiek nawet samochodowy? A ilu z nas korzysta na co dzień z autoryzowanego serwisu? Myślę, że jedno z drugim się wiąże. Ktoś kto kupuje nowe Audi będzie korzystał z usług i napraw w autoryzowanym serwisie dealera. Jednak ktoś kto ma używany samochód już nie korzysta z takich ‚luksusów’, a szkoda. Bo w serwisie Audi Auto Premium mają np. specjalne pakiety serwisowe czy oferty promocyjne dla samochodów marki Audi czteroletnich lub starszych.